gazete yazarları
  fanatik gazetesi yazarları
 

FANATİK GAZETESİ YAZARLARI

Atıf Keçeci      :akececi@fanatik.com.tr

Basri Baykoç   bbaykoc@fanatik.com.tr

Cem Can         :ccan@fanatik.com.tr

Cem Dizdar     :cdizdar@milliyet.com.tr

Coşkun Özarı   :cozari@fanatik.com.tr

Ebru Kılıçoğlu  :ekilicoglu@fanatik.com.tr

Emre Can        :ecan@fanatik.com.tr

Ercan Güven    :eguven@fanatik.com.tr

Ergun Ata        :eata@fanatik.com.tr

Ertuğrul Akçaylı           :eakcayli@fanatik.com.tr

Güven Taner    :gtaner@fanatik.com.tr

Hakan Can      :hcan@fanatik.com.tr

Halil Özer        :h.ozer@milliyet.com.tr

Hamit Turhan   :hturhan@fanatik.com.tr

Haşim Şahin     :hsahin@fanatik.com.tr

Hulki İlgün       :hilgun@fanatik.com.tr

Kaan Bora       :kaanbora@fanatik.com.tr

Mehmet Demircan       :mdemircan@fanatik.com.tr

Mehmet Y. Yılmaz       :myilmaz@fanatik.com.tr

Mesut Konukçu           :mkonukcu@fanatik.com.tr

 
  Bugün 1 ziyaretçi (12 klik) kişi burdaydı!  
 
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=